Produktkatalogen med hemsäkerhet, larmteknik, inbrottslarm och dörrlås

Blekinge Lås & Larmteknik AB – Vår personal

IMG_2299

Ulf Melander

Platschef

Tel: 0454-30 41 57
ulf.melander@nokas.com

Åke Almqvist

Tel: 0454-30 41 50
ake.almqvist@nokas.com

Birgitta Almqvist

Tel: 0454-311 66
birgitta.almqvist@nokas.com

Peo Frisk

Tel: 0454-30 41 53
per-ola.frisk@nokas.com

Rolf Ahlhage

Tel: 0454-30 41 54
rolf.ahlhage@nokas.com

Thomas Ahlm

Tel: 0454-30 41 58
thomas.ahlm@nokas.com

Thomas Martinsson

Tel: 0454-30 41 59
thomas.martinsson@nokas.com

Anna Vallin

Tel: 0454-311 66
anna.vallin@nokas.com

 

Christian Almqvist

Tel: 0454-30 41 63
christian.almqvist@nokas.com

Tina Norrgård

Tel: 0454-311 66
tina.norrgard@nokas.com

Blekinge Lås & Larmteknik, Karlshamn

Alex Olsson

Tel: 0454-30 41 62
alex.olsson@nokas.com

Igge Andersson

Tel: 0454-30 41 74
igge.andersson@nokas.com

 ham

David Jonsson

Tel: 0454-30 41 61
david.jonsson@nokas.com

Hampus Svensson

Tel: 04545-30 41 64
hampus.svensson@nokas.com

Foto_Christian Olsson_150907

speedphoto-1

Christian Olsson

Tel: 0454-30 41 70
christian.olsson@nokas.com

Klas Hjerthav

Tel: 0454-30 41 55
klas.hjerthav@nokas.com

 13906857_969034063219159_2401315859843674436_n  mattias

 Thomas Nykvist

Tel: 0454-30 41 52

Thomas.nykvist@nokas.com

Mattias Olsson

Tel: 0454-30 41 72

mattias.olsson@nokas.com

 Foto_Joel Olofsson_151105  Nilsson Anders

Joel Olofsson

Tel: 0454-30 41 76
joel.olofsson@nokas.com

Anders Nilsson

Tel: 0454-30 41 60
anders.nilsson@nokas.com