Produktkatalogen med hemsäkerhet, larmteknik, inbrottslarm och dörrlås

Blekinge Lås & Larmteknik AB – Vår personal

IMG_2299

Ulf Melander

Tel: 0454-30 41 57
Platschef
ulf.melander@nokas.com

Åke Almqvist

Tel: 0454-30 41 50
Arbetar med försäljning/projektering mekanik, startade firman 1984.
ake.almqvist@nokas.com

Birgitta Almqvist

Tel: 0454-311 66
Butiksansvarig, började hos oss 1989.

birgitta.almqvist@nokas.com

Peo Frisk

Tel: 0454-30 41 53
Arbetar med försäljning/projektering mekanik, började hos oss 1994.
per-ola.frisk@nokas.com

Rolf Ahlhage

Tel: 0454-30 41 54
Arbetar med passagesystem och elektromekaniska produkter, började jobba hos oss 1995.
rolf.ahlhage@nokas.com

Thomas Ahlm

Tel: 0454-30 41 58
Arbetar som larminstallatör, började hos oss 2003.
thomas.ahlm@nokas.com

Thomas Martinsson

Tel: 0454-30 41 59
Arbetar som låstekniker, började jobba hos oss 2005.
thomas.martinsson@nokas.com

Anna Vallin

Tel: 0454-311 66
Lageransvarig, arbetar även med tillverkning av nycklar och cylindrar, började hos oss 2005.
anna.vallin@nokas.com

 

Christian Almqvist

Tel: 0454-30 41 63
Arbetar som larminstallatör och passersystemstekniker, började hos oss 2010.
christian.almqvist@nokas.com

Tina Norrgård

Tel: 0454-311 66
Jobbar i butiken med tillverkning av nycklar och cylindrar, började 2010.
tina.norrgard@nokas.com

roger

Alex Olsson

Tel: 0454-30 41 62
Arbetar med kvalitet & miljö samt data/nyckeladministration, började hos oss 2011.

alex.olsson@nokas.com

Roger Svärd

Tel: 0454-30 41 71
roger.svard@nokas.com

 ham

David Jonsson

Tel: 0454-30 41 61
Arbetar som låstekniker, började hos oss 2013.
david.jonsson@nokas.com

Hampus Svensson

Tel: 04545-30 41 64
Arbetar som låstekniker, började hos oss 2015
hampus.svensson@nokas.com

Foto_Christian Olsson_150907

speedphoto-1

Christian Olsson

Tel: 0454-30 41 70
Arbetar som säkerhetstekniker el, började hos oss 2015.

christian.olsson@nokas.com

Klas Hjerthav

Tel: 0454-30 41 55
Arbetar som Projektledare Säkerhet, började hos oss 2015.

klas.hjerthav@nokas.com

 Steffen  mattias

Steffen Mygh Larsen

Tel: 0454-30 41 56
Arbetar som låstekniker, började hos oss 2015.
steffen.larsen@nokas.com

Mattias Olsson

Tel: 0454-30 41 72

Arbetar inom  lås, larm, passage och CCTV, började hos oss 2015.

mattias.olsson@nokas.com

 Foto_Joel Olofsson_151105  Nilsson Anders

Joel Olofsson

Tel: 0454-30 41 76
Arbetar som säkerhetstekniker El, började hos oss 2015.
joel.olofsson@nokas.com

Anders Nilsson

Tel: 0454-30 41 60
anders.nilsson@nokas.com

13906857_969034063219159_2401315859843674436_n

 Blekinge Lås & Larmteknik, Karlshamn

Thomas Nykvist

Tel: 0454-30 41 52
thomas.nykvist@nokas.com

Igge Andersson

Tel: 0454-30 41 74
igge.andersson@nokas.com

 johan  ruta

 Johan Törnqvist

Tel: 0454-30 41 73

johan.tornqvist@nokas.com